lék na rakovinu

 

 

M E B E N D A Z O L

 

L E V N Á L É Č B A R A K O V I N Y

 

,,Dobré zprávy! Tento článek je o rakovině. To je téma, které bude zajímat každého, ať už nás osobně, nebo protože se dotýká někoho blízkého. Nebudu vás nudit statistikou o nezdravém životním stylu nebo genetice. Faktem je, že my všichni ji někdy dostaneme, možná i několikrát za život. Ale náš organismus umí zárodky rakoviny zničit. Bohužel, jsou lidé, pro které je tato bitva příliš těžká a prohrají. Ale je tu dobrá zpráva. Je tu lék, který stojí pár korun /u nás v současnosti 70,-Kč, stával 40 Kč, pozn. překl./ Jeho protirakovinové účinky byly velmi dobře zdokumentovány v několika odborných časopisech, což doložím níže. Dokonce funguje i na rakovinu, která nereaguje na chemoterapii. Zatímco zabíjí rakovinové buňky, nečiní žádnou újmu našim zdravým buňkám a má malé nebo žádné vedlejší účinky. Jmenuje se MEBENDAZOL a ,,BIG PHARMA“ doufá, že o něm nikdy neuslyšíte“.

To je část překladu. Začínám to vážená redakce chápat. Nejde tu o alergie, o ekzémy a deprese, jde tu o rakovinu ! Proto parazitologové tak zuřivě bojují, aby se tu nikdo neodčervil, proto bojují, abychom o nějaké potřebě odčervovat vůbec ani nezačali přemýšlet, aby se ani nevědělo, že a jaká odčervovadla potřebujeme. Aby tu žádná nebyla. Proto zmizelo i pyrvinium, proto zmizel Zentel-albendazol- na podobné chemické bázi jako mebendazol. Kdo se odčerví, ten přestává být zajímavý pro onkology a žije déle, potřebuje déle důchod, to nemůže stát ekonomicky potřebovat. Proto se lékaři zcela záměrně učí o strašlivých vedlejších účincích antiparazitik na játra, přímo se domnívají, že se otrávíme. Jejich výchovou je zajištěno, že nás nebudou v odčervování podporovat. Někdo to mediky schválně učí, někdo, kdo ví, jaká je pravda. Znám případ obvoďačky, co vynadala klientce po jediné tabletce Vermoxu, že se mohla otrávit. Stačí si zajít do lékárny a podiskutovat s magistry farmacie. Ti vám vysvětlí, že Vermox se prakticky nevstřebává do krve a albendazol minimálně. Já to udělala. Udělejte to také, milí čtenáři. Tady čtete, že vedlejší účinky jsou malé nebo žádné.

Pro redakci : Stojí za to ten článek přeložit celý a uveřejnit, Vermox bude úzkoprofilové zboží. A lidé nebudou trpět ani hlísty, ani rakovinou. Jsem čím dále tím více přesvědčená, že jde o promyšlený komplot, v němž možná už mladí parazitologové a mladí lékaři s převálcovanými mozky hrají roli poslušných, přesvědčených loutek. Ti první v řetězci možná ví, co dělají a možná jsou za to dobře placeni. Protože kdo by šel na parazitologii, když tu paraziti nejsou? A z čeho jsou ti lidé a za co placeni, když jakože nemají koho léčit?

Posílám fotky chlapce, o němž se 14 let ,,odborníci“ dohadují, co to je. Přitom jde jasně o vlasovce mízního, je jich několik druhů. Je to jasná elefantiáza a odborníci to nepoznali. Soucitná kolegyně se vrhla do boje a neváhala kontaktovat profesora, co chlapce léčí, rodiče chlapce i redaktora Novy. Paní Allohová. Přitom se rozbor vzorků dělal na špičkovém pracovišti, i na filária, a byl negativní. Dokonce jsme slyšeli perličku, že komár by ,musel přiletět z Afriky. Od odbornice! Nikdo nepřemýšlí, že komár mohl nasát krev na nemocném cizinci a přenést mikrofilária dalším sáním na tehdy 14 chlapce z České Lípy, který nikam nevycestoval. A má tropickou nemoc. 14 let se chlapec trápí, má bolesti, a odborníci neléčí,

jen se dohadují, a nechtějí přiznat chybu. Elefatiázu by mělo poznat i parazitologické embryo.

 

https://www.youtube.com/watch?v=bM01OgKv7eg&feature=youtu.be

 

 Kerri Rivera, léčba autismu, diety, leden 2013, Praha

https://www.youtube.com/watch?v=lzSooQe_MZk&feature=youtu.be

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/lzSooQe_MZk" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>